Biuro Rachunkowe TEWU Sp. z o.o.

Dołącz do naszego zespołu!

Biuro Rachunkowe TEWU Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Szczecinie, świadcząca kompleksowe usługi księgowe dla firm polskich. Z poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami tworzyć przyszłość firmy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • Pracę na cały etat lub na część etatu
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych
  • Możliwość w trybie pracy hybrydowej
  • Studenci mile widziani!

Aktualne oferty pracy

  • Księgowy/Księgowa

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi programów księgowych - mile widziana
  • Dokładność, sumienności i skrupulatności w realizowaniu zadań
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów (faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, delegacji etc.)
  • Rozliczanie podatków (VAT,CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Generowanie JPK
  • Prace przy sprawozdaniach finansowych, raportach, bilansach, RZiS
  • Sporządzanie sprawozdawczości do GUS i NBP

Dlaczego warto do nas dołączyć

  • Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Posiadamy stabilną pozycję rynkową
  • Cenimy naszych pracowników i dbamy o ich rozwój
  • Oferujemy przyjazną atmosferę pracy

Wyślij swoje CV na adres: biuro@tewu.szczecin.pl lub przyjdź do naszej siedziby.

Kontakt

  • Biuro Rachunkowe TEWU Sp z o.o.
  • Adres: Al. Powstańców Wielkopolskich 78A LU2 ; 70-110 Szczecin
  • Telefon: 91 48 49 143
  • Tel. kom.: 501 482 555, 602 235 736
  • Email: biuro@tewu.szczecin.pl
  • KRS: 0000320281
  • NIP: 9552249417
  • Regon: 320601499
  • Wysokość kapitału zakładowego: 50 000,00 ZŁ
  • Numer rachunku: 10 1020 4795 0000 9002 0180 2966